www.cvonline.hu

Üzletvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.22.
Üzletvezető

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi divatcég, Üzletvezetőt keres szegedi üzletének irányítására.

Feladatok:

- A csapat napi munkájának koordinálása
- Az üzlet napi működésének biztosítása
- A forgalom figyelése, árukészlet folyamatos nyomon követése, riportok készítése
- Üzlet kereskedelmi céljainak elérése
- Üzlettel kapcsolatos HR feladatok ellátása: eladók kiválasztása, képzése, motiválása, irányítása
- Folyamatos riportálás a területi vezető felé
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, adminisztráció elkészítése

Elvárások:

- Több éves kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél szerzett szakmai valamint vezetői tapasztalat (RETAIL szektor előny),
- Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítői véna,
- Menedzsment kompetenciák (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet),
- Eredményorientáltság, jó analitikus készség,
- Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség
- Divat iránti érdeklődés, stílusérzék, kreativitás

Előnyt jelent:
- Felsőfokú végzettség, kereskedő boltvezető végzettség
- Társalgási szintű idegen nyelv tudás

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség
- Összetartó csapat
- Versenyképes fizetés
- Akár nemzetközi karrier

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -