www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 1029 napja lejárt

Partnercégünk a Basys.net szórakoztatóelektronikai termékek értékesítésével foglalkozó vállalat, törökbálinti bemutatótermébe munkatársat keres az alábbi pozícióba

Üzletvezető

Feladatok:

  • Szórakoztatóelektronikai cikkek értékesítése,

  • Ügyvezetővel való kapcsolattartás,

  • Arculattervezés, önálló ötletek megvalósítása,

  • Reklámlehetőségek felkutatása,

  • Új ügyfélszerzés.

  • Meglévő és új lakberendező és belsőépítész kapcsolatok kezelése.

Elvárások:

  • Műszaki ismeretek,

  • Önálló munkavégzés,

  • Kreativitás,

  • Kiemelkedő kommunikáció, magabiztos tárgyalás.

Előny:

  • 3–4 év értékesítési gyakorlat a szórakoztatóelektronikai piacon,

  • Vezetői tapasztalat,

  • Angol nyelv középfokú ismerete (írás-olvasás),

  • Aktív lakberendezői (tervezők) kapcsolatok,

  • Ügyfélszerzési tapasztalat (B2B, B2C)

  • Prémium termék képviseletében szerzett tapasztalat,

  • Márkáink ismerete (Bose, Loewe, Pioneer).

A munkavégzés helye:

Budapest és vonzáskörzete

Amit a cég kínál:

▪  Önálló ötletek megvalósításának lehetősége,

▪  Kellemes és fiatalos munkakörnyezet,

▪  Versenyképes fizetés,

▪  Nemzetközi kapcsolatok és biztos háttér.

Helyek Törökbálint
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol