www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens és
kontroller
munkatársat keres budapesti csapatába!

Feladatok:

  • Az üzlet kereskedelmi céljainak megvalósítása és megvalósíttatása
  • Eladó/divattanácsadó csapat napi munkájának menedzselése
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • A forgalom és az árukészlet folyamatos nyomonkövetése, elemzése
  • Eladók/divattanácsadók kiválasztása, képzése, motiválása, irányítása
  • Folyamatos riportálás a területi vezető felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, adminisztráció elkészítése

Elvárások :

  • Több éves kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél szerzett szakmai tapasztalat,
    (RETAIL és/ FMCG szektor előny)
  • Felsőfokú végzettség, kereskedő boltvezető végzettség előny
  • Társalgási szintű idegennyelv-tudás előny
  • Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
  • Menedzsment kompetenciák (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
  • Eredményorientáltság, jó analitikus készség
  • Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség
  • Divat iránti érdeklődés, stílusérzék, kreativitás

Ha az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, juttasd el hozzánk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségre:Link megjelenítése , a tárgy rovatban feltüntetve: név + ÜV SZF pl: Példa Panna ÜV SZF.

promodjob.hu

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat
2 év
Régió
Budapest, Pest