www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Júniusban nyitó, Budai Várban lévő étterembe keresünk

Üzletvezető

munkakörbe munkatársat

Főbb feladatok:

  • az étterem működtetése
  • a szolgáltatás feltételeinek biztosítása
  • a napi üzletmenet megszervezése és felügyelete

A munkakör betöltésének feltétele:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 5 év releváns területen szerzett tapasztalat, szakmai felkészültség
  • leinformálható szakmai előélet, referencia szükséges
  • partnerorientált, kreatív személyiség
  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudás

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • szakmai magabiztosság
  • önmagával és munkájával szembeni igényesség
  • önálló munkavégzés, kreativitás,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, terhelhetőség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó konfliktuskezelési, magas stressz-tűrő képesség.

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő