www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 1227 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk PÉCSI munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜZLETVEZETŐ

Feladatok:

  • A kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása
  • Napi operatív munka ellátása, adminisztratív feladatok elvégzése
  • HR feladatok ellátása (toborzás, kiválasztás)
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Kirendeltségi értékesítési tervek megvalósítása
  • A kirendeltségen dolgozó munkatársak irányítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Előny az értékesítésben szerzett vezetői gyakorlat
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Pécs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő