www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 716038

Az intézményi vendéglátási piacon működő szolgáltató partnercégünk munkatársat keres 1500 adagos üzemi konyha vezetésére új munkatársat a következő pozícióba:

ÜZLETVEZETŐ

Feladatok:
  • 1500 adagos, egy műszakos üzemi konyha és étterem üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, irányítása
  • a dolgozók munkájának összehangolása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • aktív részvétel az üzlet létszámgazdálkodásában
  • az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (előkönyvelés, vételezés, bizonylatozás stb.)
  • hosszú távon közel 30 beosztott munkájának koordinálása, motiváltságuk fenntartása
  • gazdaságos működés fenntartása
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, vendégekkel
  • étlapírásban való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • legalább középfokú vendéglátó ipari végzettség
  • minimum 5 év üzletvezetői gyakorlat nyílt vendéglátásban, illetve önkiszolgáló étteremben (referenciával);
  • éttermi adminisztrációs gyakorlat, irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség, stressztűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
Előny:
  • Á la carte étteremben szerzett rutin
  • Éttermi software-ek ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az intézményi vendéglátás területén
  • korrekt munkafeltételek
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgymezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzletvezető).