www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 1434 napja lejárt
Ha szeretnél Európa egyik leggyorsabban növekvő kereskedelmi láncnál egy felelősségteljes pozíciót betölteni akkor olvass tovább. Ügyfelünk miskolci áruházába keres

Üzletvezető

Feladatok:
  • az alá tartozó áruház irányítása a profitmaximalizálást szem előtt tartva;
  • az áruház teljesítményének ellenőrzése és riportálása az európai menedzsment felé;
  • az áruház munkatársainak (kb. 20 fő) motiválása, munkájuk felügyelete;
  • magas színvonalú vevőkiszolgálás biztosítása;
  • készletgazdálkodás;
  • a további terjeszkedés elősegítése.
Elvárások:
  • folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • kereskedelmi területen, lehetőleg gyorsan forgó árukészlet értékesítésében szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat;
  • emberek irányításában szerzett tapasztalat, jó vezetői képességek;
  • határozottság, gyors döntéhozatali képesség;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • ambíciózusság;
  • a rugalmas, dinamikus vállalati kultúrát képviselni tudó személyiség.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk mint az egyik legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi lánc további karrierlehetőséget kínál leendő munkatársainak a versenyképes bérezés mellé.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség felkeltett érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.