www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Irodaház prémium kategóriás üzemi éttermébe keresünk tapasztalt

Üzletvezető

munkatársat.

Feladatok:

  • 600 adagos üzemi konyha és étterem üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, irányítása
  • a dolgozók munkájának összehangolása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • aktív részvétel az üzlet létszámgazdálkodásában
  • az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (előkönyvelés, vételezés, bizonylatozás stb.)
  • hosszú távon közel 20 beosztott munkájának koordinálása, motiváltságuk fenntartása
  • gazdaságos működés fenntartása
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, vendégekkel
  • étlapírásban való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül

Elvárások:

  • legalább középfokú vendéglátó ipari végzettség
  • minimum 5 év üzletvezetői gyakorlat nyílt vendéglátásban, illetve önkiszolgáló étteremben (referenciával);
  • éttermi adminisztrációs gyakorlat, irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett tapasztalat
  • éttermi software-ek (Hostware, GP-soft) ismerete

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • kihívás- és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén

Munkavégzés helye: Budapest, Belváros

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot várunk.
A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Üzletvezető)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletvezető
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol