www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ

  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Magyarország legnagyobb mobilszolgáltatójának partnerüzleteibe, olyan

ÜZLETVEZETŐT

keresünk, aki fel tudja venni a ritmust az elvárásokkal, és képes a kihívásokkal a lehető legrugalmasabban megküzdeni.

FELADATOK:

  • Az üzlet kereskedelmi céljainak elérése
  • A csapat vezetése, fejlesztése
  • Termékmenedzsment
  • Riportok, kimutatások értelmezése
  • Aktív részvétel a bolt életében

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Vezetői/Üzletvezetői tapasztalata van
  • Eredményorientált, határozott fellépésű, vevőközpontú
  • Erős üzleti szemléletű
  • Kreatív és sokoldalú vezető

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Debrecen

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél jelentkezni, juttasd el fényképes  önéletrajzod a lenti e-mail címre.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű