www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • Frissítve 20 napja

Üzletvezető

kollégát keresünk

Az IDdesign Dánia egyik meghatározó lakberendezési áruház lánc, mely Dánián kívül 12 országban köztük Magyarországon is franchise rendszerben működik, és mindenhol a piac meghatározó szereplője. Csapatukba üzletvezető kollégát keresnek a törökbálinti Maxcityben lévő bemutatótermünkbe.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum 2-3 év tapasztalat kereskedelmi üzlet vezetésében hasonló pozícióban vagy nagyobb létszámú csoport vezetésében (körülbelül 20 fő) vásárlói kiszolgálás területén.
  • Érdeklődés a lakberendezés iránt
  • Szervezési és analitikus készség
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Erős merchandising készség, kreativitás és divatismeret
  • Önállóság, felelősségvállalás
  • Készség a stratégiai, taktikai és az operatív munkára
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás és nyitott gondolkodás
  • Képesség a munkatársak fejlesztésére
  • Kiváló motivációs készség
  • Flexibilitás
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Lakberendezés és bútor területén szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolati háló

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, stabil hátterű cég
  • Attraktív juttatási csomag
  • Tagja lehet egy növekvő, elismert cégnek és egy kreatív csapatnak
Munkavégzés helye Törökbálint, Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Törökbálint