www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Bajára közétkeztetést ellátó konyhába keres egyműszakos munkarendbe (hétfőtől-péntekig)

Üzletvezető

munkatársat

Feladatok:

  • az étterem teljes körű felügyelete és irányítása
  • az egységhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú vendéglátóipari végzettség (élelmezésvezető, vendéglátó üzletvezető, dietetikus)
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat nyílt vendéglátásban
  • jó kommunikációs- és szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Előny:

  • közétkeztetésben szerzett tapasztalat
  • szakács végzettség, gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • kiemelt bérezés
  • azonnali belépés
  • cafetéria

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzzal, fizetési igény és pozíció megjelölésével várjuk.

Munkavégzés helye Baja
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Baja