www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 234 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.
Budapesti üzletünkbe keresünk munkatársat

Üzletvezető

munkakörbe.

Feladatok:

  • az üzlet zavartalan működésének biztosítása
  • a dolgozói csapat vevőorientált vezetése, motiválása, betanítása
  • napi ügymenet felelősségteljes biztosítása (árurendelés, bevételezés, minőségi átvétel, áruforgalmi jelentések, adatszolgáltatás, egyéb bolti adminisztráció)

Elvárásaink:

  • szakirányú kereskedelmi végzettség, érettségi bizonyítvány
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • kereskedelmi érzék
  • jó kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • céltudatosság, eredményorientáltság
  • precizitás, pontosság
  • kereskedelmi tapasztalat, gyakorlat feltétel

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés
  • stabil háttér
  • karrierlehetőség
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.
A „Tárgy” mezőbe kérjük beírni: „ÜZLETVEZETŐ / BUDAPEST”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő