www.cvonline.hu

Üzletvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2016.07.06.
Hirdetés azonosító: 1052453

Üzletvezető

Pozíció leírása / Job description

Neves hazai online és offline kereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz keresünk Üzletvezető pozícióba, több éves vezetői tapasztalattal rendelkező, talpraesett munkatársat.

Feladatok:

- Az üzlet kereskedelmi céljainak teljesítése
- Részterületek (üzemeltetés, értékesítés, raktár, pénztár) koordinálása, gördülékeny üzletmenet biztosítása
- Üzlet irányításával kapcsolatos management feladatok ellátása
- 11 fős csapat napi munkájának koordinálása
- Beosztások elkészítése
- Munkaerő pótlása, képzése

Elvárások:

- Minimum 3 éves tapasztalat műszaki kereskedelemben, Üzletvezető helyettesi vagy Üzletvezető pozícióban
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Windows, MS Office)
- Önállóság
- Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
- Értékesítői szemlélet

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem + negyedéves bónusz
- Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Oktatásokon, tréningeken való részvétel
- Fiatal, dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a