www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ

  • A hirdetés 485 napja lejárt

Magyarország egyik vezető épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÜZLETVEZETŐ

Munkavégzés helye: Siófok
Elvárások:

  • műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • értékesítési és/vagy kereskedelmi és vevőkezelői tapasztalat
  • dinamikus, nyitott az új kihívások iránt
  • jó kommunikációs készség
  • erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:

  • építőipari piacismeret
  • alapfokú épületgépészeti (fűtés, víz, klíma, légtechnika) termékismeret.

Feladatok:

  • az üzletegység árbevételének biztosítása
  • kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek akvirálása
  • az üzletegység operatív működtetése
  • értékesítők munkájának koordinálása
  • riport a vezetés felé

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges autó
  • cafeteria rendszer

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel és referenciával ellátott önéletrajzát, bérigény megjelöléssel, „üzletvezető-Siófok” hivatkozással az alábbi címre küldje.

Helyek Somogy
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő