www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, a technológia innovációban vezető bútorgyár és kiskereskedelmi forgalmazó Magyarországon nyíló bemutató üzlet képviseletéhez keres

 Üzletvezető

munkatársat

FELADATOK:

  • az országban kialakítandó üzlet tervezése, kivitelezése
  • a teljes értékesítési tevékenység folyamatos elemzése és fejlesztése, az ezzel kapcsolatos döntések meghozatala
  • PR, marketing és értékesítési stratégia kivitelezése
  • folyamatos kapcsolat és kommunikáció fenntartása, együttműködés az ügyfelekkel, csapattagokkal, más területek vezetőivel

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség (nem feltétlenül szakirányú)
  • a bútor-textil- és vagy bútorpiac Magyarországi kifogástalan ismerete, rálátás a nemzetközi piacra és az iparági szokványok és jellemzők gyakorlati ismerete (alapfeltétel!)
  • alapvető követelmény az iparágban szerzett legalább 5 éves tapasztalat, benchmark és iparágra jellemző kereskedelmi technikák alapos ismerete
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, angol nyelvtudás (előny egyéb nyelv)
  • vezetői ismeretek, készségek és jártasságok
  • jó számítógépes készségek, önálló munkavégzés és kereskedelmi affinitás
  • a technológia ismerete előnyt jelent
  • legalább 10 éves vezetői, bútorkereskedelemben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • magas fokú egyéni felelősségvállalás
  • teljes munkaidő, lehetőség a szakmai és személyes fejlődésre
  • nemzetközi középvállalati munkakörnyezetet
  • a teljesítmény elismerése
  • színvonalas munkakörnyezet, gépjármű és progresszív juttatási csomag

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol