www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Claire's - Vegyen részt a sikerünkben!

Álláslehetőség Budapesten az új CLAIRE’s üzletben

Üzletvezető

A feladatról:

  • A Claire's üzletvezetőjeként az Ön legfontosabb feladatai:
  • Értékesítés és profit: az üzlet céljainak elérése az eladások irányításán keresztül
  • Vevők kiszolgálása: a vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása.
  • A bolt működése: biztosítani, hogy az üzlet zökkenőmentesen működjön.
  • Kereskedelem: biztosítani, hogy az üzlet jól el legyen látva áruval, illetve az utasításoknak megfelelően működjön.
  • Munkatársak irányítása: toborzás, kiképzés, irányítás, iránymutatás és fejlesztés annak érdekében, hogy a csapat megfeleljen a kihívásoknak és eredményeket érjen el.
  • Füllyukasztás (teljes körű képzést kap).

Mit várunk Öntől ?

  • Az alábbi tapasztalatokkal, jártassággal és tulajdonságokkal kell rendelkezzen:
  • Vagy egy kis alapterületű üzletben üzletvezető, vagy egy nagy üzletben üzletvezető-helyettesi tapasztalattal rendelkezik, esetleg aki az első üzletvezetői beosztását szeretné betölteni.
  • Erőteljes vezetői készségekkel rendelkezik.
  • Tapasztalattal rendelkezik a kereskedelmi és üzleti eredmények elérése terén.
  • Van tapasztalata egy csapat irányítása / felügyelete terén a kulcs teljesítmény-mutatók elérése érdekében.
  • Vevőorientált és eredménycentrikus.
  • Elhivatottságot érez a kiskereskedelem és a divat iránt.
  • Árukihelyezési gyakorlattal rendelkezik.
  • Van gyakorlata munkatársak toborzása, kiképzése, irányítása és fejlesztése terén.
  • Kommunikatív, kiváló tervező, szervező.
  • Középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik, szóban és írásban.
  • Motivált és nyitott a kihívások elfogadására.
Előny, ha kiegészítők és ékszerek forgalmazásában van tapasztalata.

A Claire’s

  • Vezető divatékszer kereskedők vagyunk, világszerte több mint 3000 üzlettel – Észak-Amerikában, Japánban és Európában (Európában több mint 1000 üzletünk van).
  • Divatékszerekre, kiegészítőkre és kozmetikumokra specializálódtunk.
  • Fő vevőkörünk gyerekektől fiatal nőkig terjed. Vevőinknek hangulatokat és stílust kínálunk: nőies és csinos, egyedi és egyéni, egyenesen a divatbemutatók kifutóiról.
  • Nálunk öröm dolgozni! Szívesen vesszük, ha dolgozóink termékeinket viselik.
  • Ösztönözzük és támogatjuk továbbképzését. Ha elkötelezett, ambiciózus és szívesen tanul, biztosítjuk Önnek azokat a készségeket, amelyekre vállalatunkon belül szüksége van.

Jelentkezésed a pozíció és a preferált lokáció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol