www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Elegáns, amerikai kávézó és lounge keresi munkatársát

pultos, felszolgáló

pozícióba.

A kávézó lánc első európai üzlete októberben nyílt Budapesten, amely zászlóshajója a kontinensnek.

Amennyiben szeretne részese lenni egy izgalmas koncepciónak, ambiciózus, fejlődésre vágyó, fegyelmezett és vendég orientált, jókedvű személyiség, 1-2 évgyakorlattal, akkor várjuk a jelentkezését.

Feltétel a középfokú vagy magasabb szintű angol nyelv ismerete és szakmai végzettség.

Önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...