www.cvonline.hu

Üzletvezető (Vác)

  • A hirdetés 291 napja lejárt

 "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte, munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetése
  • 4 fős csapat motiválása, vezetése
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Néhány fős csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • boltvezetői végzettség

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 7.30-18.30 között, szombatonként 7.30-13.30 között
  • A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Bejelentett munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Vác, Szent István tér 4.

Fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő