www.cvonline.hu

Üzletvezető/ Üzletvezető-helyettes

  • A hirdetés 658 napja lejárt

A Pepkor Holding Dél Afrikában alapított nemzetközi kiskereskedelmi vállalatként 8 kiskereskedelmi diszkontláncot működtet több mint 3000 fióküzlettel Afrikában, Ausztráliában és Európában. 2004-ben PEPCO néven alapította lengyelországi leányvállalatát, amely jelenleg Lengyelország piacvezető ruházati és háztartási eszközöket forgalmazó diszkont kiskereskedelmi láncaként több mint 500 üzlettel és 4000 alkalmazottal rendelkezik. A PEPCO 2013-tól folytatta dinamikus terjeszkedését további üzletek megnyitásával Csehországban és Szlovákiában, ahol jelenleg már több mint 50 fióküzlettel rendelkezik. Ebben a szegmensben a leggyorsabban fejlődő kiskereskedelmi hálózat Közép-Kelet Európában. További információkat Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése weboldalon találhat üzletláncunkról

2015-ben a PEPCO a magyar piacon folytatja tovább intenzív terjeszkedését, és a következő pozíciókba keres munkatársakat:

Munkavégzés helye: Győrött, Szombathelyen, Sopronban nyíló üzletünk egyike.

Főbb feladatok:

  • Értékesítési célok megvalósításának ellenőrzése meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • Az eladói csapat irányítása és motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • A forgalom folyamatos nyomon követése
  • Leltározás előkészítése és végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 2 év kiskereskedelemi üzletvezetői/üzletvezető helyettesi pozícióban szerzett szakmai tapasztalat, beleértve kisebb csoport vezetését
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása
  • Barátságos, készséges és vevőorientált fellépés
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Motivációs és jó szervezőkészség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő, hosszú távra tervező nemzetközi vállalatnál
  • Teljesítmény orientált juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünkkel felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Vas
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol