www.cvonline.hu

Üzletvezető (Szigetszentmiklós)

  • A hirdetés 137 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piac-vezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

SZIGETSZENTMIKLÓSON

ÜZLETVEZETŐ

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • Az értékesítési folyamatok támogatása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • A kirendeltségi munkafolyamatok operatív irányítása
  • 16 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Kiértékelések, beszámolók készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – több éves vezetői gyakorlat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a "Jelentkezés" gombra kettintva töltheted fel.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Helyek Budapest
Szigetszentmiklós
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő