www.cvonline.hu

Üzletvezető (Siófok)

  • Company_icon Glória Trade Kft
  • Location_icon Siófok, Somogy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Multinacionálissá vált, rendkívül dinamikusan fejlődő építőipari- kereskedelmi cégcsoport,
munkatársakat keres

ÜZLETVEZETŐ

pozícióba Siófokra!

Feladatok:

  • Az üzlet vásárlóinak kiszolgálása
  • Árajánlatkészítés személyesen és online
  • Árumozgatás helyben
  • Adminisztráció
  • Általános, az üzletben elvégzendő feladatok, részvétel a leltárakban

Elvárások:

  • Kereskedelmi érzék
  • Precíz, pontos, korrekt munkavégzés, hiszen műszaki termékekkel és pénzzel dolgozol
  • Dinamizmus, mobilitás, terhelhetőség
  • Komplex látásmód
  • Teljesítményorientált szemlélet, versenyszellem
  • Vevőorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Rendkívül stabil cégháttér, előrelépési lehetőség
  • Bejáratott üzlet, vevőkör, kiemelkedő marketingháttér
  • Kiemelkedő fizetési konstrukció (fix+jutalék)
  • Siófoki munkavégzés
  • Szakmai képzés, betanítás

Jelentkezés, érdeklődés: Szauerwein Zoltán területi vezetőnél a leti e-mail címen vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű