www.cvonline.hu

Üzletvezető (Samsung Experience Store – Mamut)

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Az Extreme Digital műszaki áruházlánc munkatársat keres üzletvezető munkakörbe, a Samsung Experience Store-ban lévő szaküzletébe!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

  • kiemelkedő ügyfélélmény biztosítását
  • kapcsolattartást a vezetőkkel, riportok készítését
  • csapat irányítását, fejlesztésében, oktatásában való részvételt
  • folyamatos visszajelzést a kollégák teljesítményéről
  • a megfelelő működés biztosítását, árurendelést, leltárt, visszáruzást
  • rendszeres munkaértekezletek tartását, az üzlet eredményeinek, illetve céljainak ismertetését a beosztottakkal
  • az üzlet teljesítményének, és hatékonyságának növelését, optimalizálását
  • napi működtetésében való folyamatos, aktív részvételt (értékesítés, pénztározás, raktározás)

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat (3-5 fős csapat) előnyt jelent
  • mobilkommunikációs eszközök iránti érdeklődést
  • középfokú, lehetőleg szakirányú végzettséget
  • felhasználói szintű MS Office ismereteket
  • középfokú angol nyelvtudást
  • önálló, felelősségtejes munkavégzést
  • vevőcentrikus gondolkodásmódot
  • vezetői attitűdöt
  • magas szintű problémamegoldó, konfliktuskezelő készséget
  • képességet a csapat és az egyén motiválására
  • célorientált személyiséget
  • magas szintű együttműködésre való hajlamot
  • segítőkészséget, empátiát, toleranciát

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet (fix+jutalék)
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört
  • szakmai fejlődési lehetőséget, karrierlehetőséget
  • oktatásokon, tréningeken való részvételt
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést

Hol fogsz dolgozni?

  • a Mammut üzletközpontban, az Extreme Digital SES szaküzletében

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével
  • a lenti e-mail címen
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol