www.cvonline.hu

Üzletvezető (Ref.:581)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.02.19.
Hirdetés azonosító: 721928
lejárt

Üzletvezető

Referenciaszám: 581

Érdekel a borászat, a borkészítés művészete és a gasztronómia?

Ezirányú érdeklődésedet szeretnéd másokkal is megosztani?

Jól tudsz szervezni és kreatív vagy?

Ha igen, ez a lehetőség Neked szól!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Különböző programok szervezése

  • A rendezvényekhez szükséges alapanyagok biztosítása, beszerzése

  • Forgalommal kapcsolatos elszámolások készítése, adminisztráció

  • Folyamatos kapcsolattartás a külső partnerekkel és az ügyvezetővel

  • A beosztottak munkájának koordinálása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (Turizmus, vendéglátás, marketing szakirány)

  • Lehetőleg néhány éves tapasztalat a vendéglátás területén

  • Felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi

  • MS Office ismeret

  • Magas szintű szervező készség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Jó kommunikációs képesség

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hazánk egyik legkülönlegesebb pincészetét és kiváló borait képviselheted

  • Változatos, mozgalmas feladataid lesznek

  • Hosszú távra tervezhetsz

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, regisztrálj a weboldalunkon mint álláskereső, és töltsd fel az önéletrajzodat, vagy küldd el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. E-mail-es jelentkezés esetén a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesd fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot. Jelentkezési határidő: 2014.01.26.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu