www.cvonline.hu

Üzletvezető (Pólus)

  • A hirdetés 394 napja lejárt

Az Extreme Digital műszaki áruházlánc munkatársat keres üzletvezető munkakörbe, a Pólus üzletközpontban lévő szaküzletébe!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

  • az üzlet sztenderdjein, a dolgozók szakmai felkészültségén, az árumennyiség biztosításán és választék kialakításán keresztül a legmagasabb szintű vásárlói élmény biztosítása,
  • az üzlet forgalmi terveinek teljesítése,
  • a „gold” szintű, átlag 70-80 millió forint/hó forgalom teljesítése,
  • a részterületek (üzemeltetés, értékesítés, raktár, pénztár) koordinálása, gördülékeny üzletmenet biztosítása,
  • az üzlet irányításával kapcsolatos management feladatok ellátása,
  • beosztások elkészítése,
  • munkaerő pótlása, képzése.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • értékesítői attitűdöt,
  • releváns, legalább 3 éves kereskedelmi tapasztalatot (előny: műszaki terület),
  • több éves vezetői tapasztalatot,
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteket (MS Windows, MS Office),
  • önállóságot,
  • erős analitikus és szervezőképességet,
  • meggyőző tárgyaló és határozott kommunikációs képességet,
  • változáskezelést, vásárlóközpontúságot, következetességet, empátiát.

 Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet (fix+jutalék),
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget, karrierlehetőséget,
  • oktatásokon, tréningeken való részvételt,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

 Hol fogsz dolgozni?

  • a Pólus üzletközpontban, az Extreme Digital szaküzletében

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő