Üzletvezető, osztályvezető és helyettes (ruházati kereskedelem)

  • A hirdetés 956 napja lejárt
Nemzetközi, ruházati kereskedelemmel foglalkozó ügyfelünk számára munkatársakat keresünk
Budapestre:

Követelmények:
  • Hasonló területen, vezetői pozícióban szerzett - legalább 1-2 éves - tapasztalat
  • Aktív, folyékony angol-, vagy németnyelv-tudás
  • Kiváló értékesítési, kommunikációs készségek
  • Határozott, dinamikus, agilis személyiség
  • Vezetői affinitás, gyors tanulási képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Feladatok:
  • Az eladók irányítása, fejlesztése; munkabeosztások elkészítése
  • Az osztály menedzselése, zökkenőmentes működtetése
  • A vásárlók professzionális kiszolgálásárának biztosítása
  • Forgalom / raktérkészlet elemzése, áruk visszavétele
  • Vevői panaszok kezelése, probléma-megoldás
  • Részvétel a beszerzésben, árukészlet kialakításában
  • Értékesítési elemzések készítése, riportolás az anyacég felé

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése