www.cvonline.hu

Üzletvezető - Nyíregyháza

  • A hirdetés 464 napja lejárt

 Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 100 kirendeltséget üzemeltető és 2000 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Csapatunk bővítése céljából NYÍREGYHÁZI munkavégzéssel, az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Üzletvezető

Feladatok:

  • A kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása, működtetése
  • Előirányzott értékesítési tervek megvalósítása, árbevétel növelése
  • A napi kiszállítások felügyelete, kiszállítói körök optimalizálása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése
  • 25 fős kirendeltségi csapat irányítása, ellenőrzése, értékelése
  • Működési standardok és szabályok betartása és betartatása
  • Napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése a felső vezetés számára

Elvárások:

  • Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Minimum 2 éves – értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – vezetői gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
  • Önálló döntési jogkör és felelősség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)  a "Jelenkezés" gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő