www.cvonline.hu

Üzletvezető (női ruhaszalonba)

  • A hirdetés 647 napja lejárt

Üzletvezető Női Ruhaszalonba

Budapest belvárosában lévő Boglárka Esküvői - és táncruha szalon megbízásából keresünk a szalon teljes körű, minőségi operatív vezetésére, felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettségű, legalább 5-8 éves női ruházati üzletvezetői munkatapasztalattal üzletvezetőt.

Előnyt élvez az a pályázó, aki a női ruházati kereskedelem terén szerzett minimum 5 éves üzletvezetői tapasztalatot és munkája során legalább 15-20 fős dolgozói csapat minőségi munkavégzéséért is felelt.

Végzettség:

  • főiskola, egyetemi végzettség, előny a gazdálkodási, kereskedelmi szakirány
  • angol (alap szint)

Gyakorlat:

  • női ruházati kereskedelemben szerzett legalább 10 éves tapasztalat, ebből minimum 5 éves vezetői tapasztalat (legalább 10 fő feletti csoport, napi szintű, közvetlen, operatív irányítása)
  • erős felhasználói szintű számítógép használat (előny a vállalatirányítási rendszerek ismerete)

További szükséges képességek, készségek:

  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • magas szintű vezetői készségek
  • kiváló szervezőkészség
  • kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
  • proaktív konfliktuskezelési képesség
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pozitív életszemlélet

Főbb feladatok:

  • a teljes nyitva tartási idő alatt, napi szinten operatívan vezeti a szalont
  • vezeti, irányítja, ellenőrzi és motiválja a teljes, 20-25 fős női munkatársi csapatot, kezeli a problémás szituációkat
  • az ügyféligények teljes körű kielégítése érdekében optimalizálja a munkavégzést, maximális hatékonyságra törekszik
  • a minőségi szolgáltatás nyújtása érdekében az eladói, értékesítői munkát személyes példamutatással (is) oktatja, irányítja, ellenőrzi és értékeli
  • a szalon folyamatos működtetése érdekében megfelelően koordinálja a szabadságokat, helyettesítéseket, stb.
  • a korrekt és pontos dokumentáció használatot (szerződéskötés, visszavétel, pénztárkezelés, stb.) ellenőrzi
  • a hiányosságokat, problémákat azonnal érzékeli, és annak elhárításához a szükséges intézkedéseket haladéktalanul elvégzi

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony, közvetlenül a tulajdonos, ügyvezető irányítása alatt
  • piacképes havi fizetés
  • nagy ügyfélforgalom mellett változatos kihívások és feladatok
  • minőségi termékek és szolgáltatások
  • stabil céges múlt és dinamikus jövőkép
  • magas szakmai elkötelezettség
  • jó hangulatú, dolgos női csapat

Alkalmazás helye:

  • 1067 Budapest

A jelentkezés módja:

Várjuk a női ruházati kereskedelemben vezetőként legalább 5 éves, sikeres szakmai tapasztalattal rendelkező, aktív, az operatív vezetői munka iránt elkötelezett,  az új feladatokra nyitott pályázók jelentkezését az üzletvezetői pozícióra.

Kérjük, fényképes önéletrajzát és a szabadon fogalmazott motivációs levelét – fizetési igényének megjelölésével – e-mailben küldje el részünkre.

A jelentkezési határidő 2016.03.06.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol