www.cvonline.hu

Üzletvezető (lézeres játékterem)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1096070

Country:

Hungary (+36) • Budapest

Description of position:

Megbízónk részére keresünk üzletvezetőt lézeres játékteremhez.

Duties:

Feladatok:

A cég tulajdonába tartozó 2 lézeres játékterem zavartalan működésének biztosítása:

• beosztottak (játékvezetők, takarítók) munkájának irányítása, felügyelete

• készletellenőrzés

• foglalások koordinálása

• A betanulási idő alatt a folyamat teljeskörű megismerése érdekében a játékvezetés is a feladatkör részét képzi.

Requirements, skills:

Elvárások:

• Szociális beállítottság (a játéktermek fő vendégkörét iskoláskorú gyerekek teszik ki)

• Jó szervezőkészség

• Határozott, magabiztos kiállás

• Adminisztrációban való pontosság

• Rendszerszemléletben való gondolkodás képessége

• Hétvégi munkaidő vállalása

• Üzletvezetésben való tapasztalat előnyt jelent

A feladatkör rugalmas munkaidőben végezhető

Short company info:

Megbízó cégünk budapesti székhelyű, sportruházat és sporteszközök értékesítétésével , illetve lézeres játéktermek üzemeltetésével foglalkozó cég.

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.