www.cvonline.hu

Üzletvezető (Kecskemét)

  • A hirdetés 502 napja lejárt

A "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetése
  • Néhány fős csapat motiválása, vezetése
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Néhány fős csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • boltvezetői végzettség

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 8.45-20.00 között, pénteken és szombaton 8.45-21.00, vasárnap 9.45-18.00 között.
  • Az üzlet szombaton és vasárnap is nyitva tartanak
  • A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Bejelentett munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Korona u. 2. – Malom Üzletközpont

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő