www.cvonline.hu

Üzletvezető Helyettes/Assistant Manager

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Starbucks Budapest

Barátságos környezet, kiváló kávé és különleges emberek – STARBUCKS

1971-ben egy szerény kávézó nyílt Seattle történelmi Pike Place piacán. Több mint negyven évvel később és több milliós „latte” után, a szomszédok búvóhelyéből a világ egyik legnagyobb és legismertebb márkája lett. A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt.

Ajánlatunk:

  • Egyedülállóan barátságos, emberközpontú és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Professzionális bevezető oktatási csomag és folyamatos szakmai képzések
  • Folyamatosan elérhető karrierlehetőségek
  • Barátságos,pörgős és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag

Feladataid/Kihívások:

  • A Kávézó céljainak elérése érdekében a csapat építése, kollégák folyamatos motiválása
  • Human-erőforrás költségek kezelése / elemzése
  • A toborzás-kiválasztási folyamat proaktív vezetése a Kávézóban
  • Partner kollégák időbeosztásának elkészítése
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Műszakvezetés

Elvárásaink:

  • Tapasztalat kollégák vezetésében és motiválásában
  • Vendéglátás/kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Lelkes és energikus személyiség
  • Kihívásokat kedvelő proaktív személyiség, kitűnő probléma  megoldó készség
  • Csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Kiváló szervezőkészség és priorizálási képesség
  • Eredményorientált személyiség
  • Vendégközpontúság

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol