www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ-HELYETTES

  • A hirdetés 680 napja lejárt

A REGIO JÁTÉK az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózat Magyarországon.

Folyamatos növekedésünknek köszönhetően már 33 játékáruházunkban közel 400 munkatársunk

vesz részt vásárlóink színvonalas kiszolgálásban.

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel
  • A vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • Az eladó-pénztárosok vevőorientált irányítása, napi munkamenet beosztása
  • Az üzlet zökkenőmentes működtetése
  • A REGIO Játék arculati elvárásainak megfelelő megjelenés biztosítása
  • Rendelések összeállítása, készletgazdálkodás
  • Pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása
  • Leltárak pontos, precíz végrehajtása

Elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vevőközpontú kiszolgálás, kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
  • Vezetői készségek (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
  • Eredmény és profitorientált gondolkodásmód
  • Proaktív, megbízható, önálló, példamutató személyiség
  • Strukturált, szervezett munkavégzés
  • MS Office és pénztárgéphasználat ismerete

Előny

  • Felsőfokú végzettség, kereskedelmi boltvezetői végzettség
  • Jártasság a gyerekek és a játékok világában
  • Társalgási szintű idegennyelv-tudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Budakalász, Budaörs, Dunakeszi

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő