www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes

  • A hirdetés 485 napja lejárt

A Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpont

üzletvezető helyettes

kollégát keres.

Szakmai feladatok:

  • az étterem és kávézó üzemeltetése
  • az üzletvezető távollétében az üzlet teljes körű, felelősségteljes irányítása
  • közreműködés a forgalom és a teljesítmény tervezésében, a tervezett mutató számok megvalósulásának ellenőrzésében
  • konyha és konyhai dolgozók felelősségteljes irányítása, ellenőrzése (főszakáccsal együttműködve)
  • felszolgálók felelősségteljes irányítása, motiválása
  • részvétel a napi feladatok végrehajtásában, vendégek kiszolgálásában
  • vendégelégedettség ellenőrzése, vendégekkel való kapcsolattartás
  • felszolgálok/felszolgáló tanulók betanítása, oktatása, tréningezése, vizsgára való felkészítése
  • vendégpanaszok kezelése
  • pénzügyi elszámolás elkészítése
  • rendezvény ajánlatok készítése/rendezvények előkészítése/ lebonyolítása
  • részvétel a kávézó és étterem program tervének kialakításában

Elvárások:

  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat a vendéglátás területén
  • szakmai bizonyítvány
  • minimum egy idegen nyelv középfokú ismerete
  • jogosítvány

Előny:

  • Hostware rendszer ismerete

a jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő