www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.07.14.
Jelentkezési határidő: 2015.07.27.
Hirdetés azonosító: 945042
lejárt

Üzletvezető helyettest keresünk multinacionális üzlethálózattal rendelkező megbízónk budapesti üzletébe. Partnerünk több mint 130 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, prémium Retail területen tevékenykedő vállalat, amely manapság az egyik legnépszerűbb presztízs márka világszerte. A vállalat kiemelkedő fizetést, szakmai tréninget, elegáns munkakörnyezetet, elhivatott vezetőket, támogató vállalati kultúrát és fejlődési lehetőséget kínál a jelentkezőnek.

Az üzletvezető helyettes legfontosabb feladatai:

• Vállalati tréningek elvégzése, majd az új kollégák képzése és coachingja
• A betérő ügyfelek professzionális, barátságos és együttműködő kezelése
• A kiállított áruk bemutatása, a megtanult értékesítési technikák és eszközök alkalmazásával
• Folyamatos együttműködés az üzletvezetővel, javaslattétel az értékesítési tevékenység javítására, a csapat fejlesztése és támogatása a kitűzött értékesítési célok elérése érdekében

Legfontosabb elvárások az üzletvezető helyettessel szemben:

• Minimum középfokú végzettség
• Kiemelkedő kommunikációs és értékesítői készség, ügyfélorientált és kreatív gondolkodásmód
• Folyékony angol nyelvismeret
• Minimum 2 éves értékesítési tapasztalat

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy profi csapat része lenni, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest