www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A Retro Jeans, Magyarország piacvezető Brand hálózata keres megbízható, a divat iránt elkötelezett, a fejlődésre nyitott, agilis, önálló munkavégzésre képes

üzletvezető-helyettes

munkatársakat.

Feladatok:

  • Az üzlet zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében
  • Az üzlet optimális működéséhez szükséges alapvető feladatok teljes körű ellátása
  • Aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként
  • Együttműködés az üzletvezetővel, valamint távollétében az üzlet teljes körű irányítása
  • A vállalat irányítási elvek megvalósításában, valamint a kitűzött teljesítmény célok elérésben való közreműködés
  • Részvétel a leltár előkészítésében, lebonyolításában
  • Árurendelés, optimális árugazdálkodás és folyamatos minőség-ellenőrzés
  • Feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzése
  • A munkavállalók felelősségteljes irányítása, motiválása
  • Közreműködés a munkavállalók betanításában

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • minimum középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • nagyfokú stressztűrő képesség
  • divat- és stílusérzék,
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam,
  • az üzlet nívójának megfelelő ápolt, dekoratív megjelenés,- pozitív beállítottság.

Előny:

  • vezetői tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség
  • minimum társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • plusz juttatások
  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek biztosítása
  • stabil munkáltatói háttér
  • lehetőség külföldi üzleti utakon való részvételre, valamint nemzetközi kapcsolatok építésére

Munkavégzés helye: Budapest
Próbaidő: 3 hónap

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát, fizetési igény és munkakör megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő