www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

  • A hirdetés 747 napja lejárt

A Roland Divatház Zrt. a hazai divatvilág egyik legjelentősebb szereplője.

De most sebességet váltunk!

Szeretnél tagja lenni fiatal, dinamikusan fejlődő értékesítő csapatunknak? Prémiumkategóriás termékeinket forgalmazó üzleteinkben a legmagasabb szintű szaktudással rendelkező vezetőkre van szükségünk, olyan tapasztalt kollégákra, akik nem csak irányítják az értékesítés folyamatát, hanem saját maguk is képesek igényes vásárlóink mindennapi kiszolgálására. Amennyiben hosszú távú elképzelésekkel rendelkezel, akkor most megmutathatod, hogy köztünk a helyed!

Jelenleg budapesti üzleteinkbe keresünk

munkatársakat.

A feladatokról:

  • Teljes körű áruismeret, értékesítés, divat – és stílustanácsadás
  • Új vásárlók szerzése, a meglévő törzsvásárlók legmagasabb szintű kiszolgálása
  • Forgalmi adatok nyomon követése, a kitűzött tervek teljesítéséért anyagi felelősségvállalás
  • 6-8 fő motiválása, irányítása, vezetése
  • Reklamáció kezelése, a vevői elégedettség maximalizálása
  • Leltárfeladatok elvégzése, a készletkarbantartással kapcsolatos üzleti tevékenységek elvégzése, teljes felelősségvállalással
  • Valamint egyéb, az üzlet működésével kapcsolatos, egyéb feladatok napi ellátása

Az elvárásainkról:

  • kereskedelmi vagy konfekcióiparban szerzett szaktudás,
  • trendismeret, divat iránti szenvedély,
  • minimum 2 év kereskedelmi és értékesítési gyakorlat,
  • üzletvezetői gyakorlat,
  • igazolható szakmai gyakorlat, illetve referenciák (melyeknek ismertetésére már az interjún szükség lesz)
  • számítógépes ismeret,
  • társalgás szintű, aktív angol nyelvtudás (német, orosz nyelvtudás előnyt jelent)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • empatikus, dinamikus személyiség,
  • együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás,
  • ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés.

És mit kínálunk cserébe?

  • Biztos munkahelyet, egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő magyar cégnél
  • Teljesítmény orientált jövedelmet
  • Változatos feladatokat
  • Exkluzív munkakörnyezetet

Releváns szakmai tapasztalataidat bemutató fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével, a tárgyban „Bp. üzletvezető helyettes” jeligével. Kapcsolatfelvételre azonban csak akkor kerülhet sor, ha pályázatodat előzetesen megfelelőnek találjuk a pozícióra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol