www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Főbb feladatok:

- Az éttermi csapat vezetése és irányítása a cég kultúrának megfelelően
- A dolgozói csapat fejlesztése a célok elérése érdekében
- Napi operációs feladatok elvégzése
- Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása.

Elvárások:
- Minimum 1 év vezetői tapasztalat elengedhetetlen
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- 8-10 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
- Vendéglátás /turizmus/ területén szerzett szakmai tapasztalat
- Feladat és célorientált személyiség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol