www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 901251

Az intézményi vendéglátási piacon működő országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:
  • 2000 adagos, több műszakos üzemi konyha, étterem, kávézó és három tálaló konyha üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, irányítása;
  • a dolgozók munkájának összehangolása, személyzeti létszám optimális kihasználása;
  • aktív részvétel az üzlet létszámgazdálkodásában, együttműködés a Konyhafőnökkel;
  • kapcsolattartás a vendégekkel és a felmerülő reklamációk kezelése;
  • élelmiszerbiztonsági előírások betartása és betartatása a dolgozókkal;
  • az üzletvezető munkájának támogatása a kitűzött célok elérése érdekében;
  • akció tervek, célok kitűzése és megvalósítása a profit optimalizálásának érdekében;
  • riportok készítése az üzletvezetőnek.
Elvárások:
  • legalább középfokú vendéglátóipari végzettség;
  • minimum 3 év vezetői pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat, legalább 20 fős étteremben;
  • élelmiszer és bérköltség kontrollálásának ismerete és gyakorlati használata;
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • jó kommunikációs készség, stressz tűrő képesség;
  • együttműködő képesség, csapatszellem;
  • professzionális vendég reklamáció kezelés;
  • jó problémamegoldó készség.
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware,GP-soft) ismerete
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek;
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén;
  • versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni: Üzletvezető helyettes, Kecskemét