www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes

  • A hirdetés 762 napja lejárt

Feladatok:

- a dolgozók munkájának összehangolása
- aktív részvétel az üzlet létszámgazdálkodásában
- kapcsolattartás a vendégekkel és a felmerülő reklamációk kezelése
- az üzletvezető munkájának támogatása a kitűzött célok elérése érdekében
- akció tervek, célok kitűzése és megvalósítása a profit optimalizálásának érdekében.

Elvárások:

- legalább középfokú vendéglátóipari végzettség
- minimum 3 év vezetői pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat
- élelmiszer és bérköltség kontrollálásának ismerete és gyakorlati használata
- professzionális vendég reklamáció kezelés