www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

A KIKA a lakberendezés meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 6 áruházzal.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk Budapesten új Szent István körúti üzletünkbe

munkatársat

(teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • Az üzlet teljes körű, szabályszerű üzemeltetése (értékesítési terület, raktározás, adminisztráció, kiszállítás, vevőszolgálat, dekoráció, asztalos munkák, karbantartás gördülékeny működtetése)
  • A vevői igények optimális kiszolgálását biztosító rendszer fenntartása
  • Célok, kitűzött forgalmak elérése, az áruház sikeres/költséghatékony működtetése
  • Személyzeti feladatok ellátása (új munkatársak toborzása, kiválasztása, betanítása, munkájuk támogatása, ellenőrzése, motiválása, értékelése, fejlesztése)
  • Az áruház biztonságáért felelős szervezet munkájának ellenőrzése
  • Az áruháznyitás/zárásának koordinálása, a napi forgalmak statisztikájának kiértékelése, ellenőrzése, stornók és jóváírások engedélyezése
  • Aktív értékesítést végez (elad, tanácsot ad a vevőnek, feltölti áruval a polcokat, kézi raktárba árut betárol, az eladótérbe kihelyez, árut átvesz, kiad, mozgat és számláz)
  • Az üzlet tisztántartásáról gondoskodik

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Vezetői készségek és gyakorlat min. 1-2 év
  • Lakberendező végzettség, lakberendezési kiegészítők terén értékesítési gyakorlat előny
  • Minimum 2 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Üzleti/kereskedelmi gondolkodás és cselekedet (rendszerben való gondolkodás -, stratégiai, teljesítmény és minőségorientált gondolkodás)
  • Szociális érzékenység (jó kommunikációs, empatikus és jó koncentrációs készség, önállóság, dinamikus személyiség, határozottság, nyitottság, együttműködő készség)

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • Piacképes jövedelem
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát 2014.07.17-ig Beke Anita részére az alábbi e-mailre címre.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő