www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • A hirdetés 1209 napja lejárt
Az egész világot lefedő hálózattal rendelkező, piacvezető sportszakkereskedelmi partnerünk bővülő csapatának erősítéséhez munkatársat keresünk, zalaegerszegi munkavégzési hellyel, az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Az áruház teljes személyzetének irányítása, munkabeosztás elkészítése
  • Akciók, promóciók előkészítése, koordinálása, ellenőrzése
  • Aktív részvétel az értékesítési feladatokban
  • Pénztárkezelés, napi zárás elvégzése
  • Eladásösztönzés, munkatársak motiválása
  • Továbbképzések megszervezése
Elvárások:
  • Érettségi (kereskedelmi végzettség előny)
  • Minimum 2 év kereskedelmi tapasztalat
  • Többéves vezetői gyakorlat
  • Sportok szeretete
  • Német nyelvtudás
  • Vezetői készség és ismeret, értékesítői véna
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, rugalmasság
  • Csapatszellem
  • Teljesítményorientált szemlélet, magas önmotiváció
Előny:
  • Sportos múlt vagy jelenleg is aktív sportolói tevékenység
  • Magas szintű német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierlehetőség, teljesítményarányos bérezés
  • Szakmai érvényesülés, kihívásokkal teli feladatkör
  • Barátságos munkahelyi légkör, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Üzletvezető-helyettes) megjelölésével.