www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

Régió:

Vas

New Yorker Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.03.
lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne. Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg ötleteket, melyek trendekké válnak.

Szombathelyi üzletünkbe keresünk:

Üzletvezető-helyettest (F/N)

 Feladatok:
Az üzletvezető helyettesítése | A forgalmi és leltáreredmények utáni közös  felelősségvállalás | Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása | Gazdasági mutatók figyelése | Csapatának vezetése és motiválása | Betanítás | Beosztások készítése | Adminisztratív feladatok - BackOffice

Elvárások:
Kereskedelmi és/vagy boltvezetői végzettség | Vezetői tapasztalat | Megfelelő szakmai tapasztalat a textilkiskereskedelemben | Elkötelezett és teljesítményorientált vezető személyiség | Vállalkozó szellem | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lekesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet
és hamarosan talán így köszönthetünk:
Üdvözlünk a New Yorker fedélzetén!

Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

NÉZD MEG MOST!

WWW.NEWJORKET.DE/JOBS

Régió
Vas
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat
2 év