www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

  • Company_icon Burger King
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A Burger King gyorsétterem lánc éttermeinek vezetőit keressük!

A Burger King jelenleg a világ második legnagyobb gyorséttermi hálózata, amely Magyarországon is jelentős szerepet tölt be gyorséttermi vendéglátás területén. Célunk továbbra is a folyamatos terjeszkedés, illetve éttermeink magas színvonalú működésének fenntartása és növelése. Ezt azonban kizárólag elkötelezett munkavállalóink segítségével tudjuk elérni.

Főbb feladatok, melyek rád várnak:

  • Részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése),
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete,
  • Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása,
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése,
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése,
  • Csapat motiválása, csapatépítés,
  • Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése,
  • Pénzügyi kimutatások vezetése,
  • Dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása,
  • Gépek, berendezések kezelése, apróbb hibák kijavítása,
  • Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása,
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása.

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőséget keresel,
  • Minimum középfokú végzettséged van,
  • Vállalod a rugalmas munkaidő beosztást és a pörgős, fizikai munkát,
  • Képes vagy (lennél) egy csapatot összefogni, irányítani,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak,
  • Határozott a fellépésed és magabiztos a kommunikációd,
  • Könnyen és gyorsan tanulsz, és rövid idő alatt szeretnél vezetői feladatokat is ellátni,
  • Szeretnéd átlátni az étterem teljes körű működését, és megtanulnál minden feladatot, ami egy gyorsétteremben felmerülhet.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatót, határozatlan idejű munkaszerződést
  • Nettó 173.000 Ft-os kezdő juttatást, a tréningidőszakot követően automatikus béremelést
  • Cafeteriát választható elemekkel, teljesítmény jutalmat, többféle bónuszt és jutalmat
  • Napi egyszeri étkezést + 20%-os étkezési kedvezményt minden Burger King étteremben
  • Korlátlan, ingyenes konditerem használatot
  • Vezető képzést, tréningeket, karrierlehetőséget
  • Szaktudást és vezetői tapasztalatot, amely a világ bármely pontján hasznosítható
  • Figyelmet, családias légkört
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű