www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • Company_icon MKLEDER Bőrdíszmű
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

Az MK LEDER BŐRDÍSZMŰ megbízható, talpraesett, kommunikatív

munkatársat keres a Budapest, XIII. kerületi, DUNA PLAZA-ban lévő üzletébe.

Feladatok:

  • a vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • az eladótér áruval történő feltöltése
  • részvétel a leltár előkészítésében, és lebonyolításában
  • a pénztárgép kezelése
  • a munkatársak és a munkafolyamatok irányítása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • bolti értékesítésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam
  • jó vezetői készség

Előny:

  • nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely

A fényképes jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk, "Duna Plaza - üzletvezető-helyettes" megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű