www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • A hirdetés 293 napja lejárt

Szereted a divatot? Csatlakozz hozzánk!

Camaïeu üzleteinkbe keresünk

üzletvezető-helyetteseket!

Feladatok:

  • Az üzletvezető munkájának hatékony támogatása: az üzlet napi operatív működésének irányítása, a csapat motiválása, feladatok delegálása
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása, az értékesítő csapat irányítása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • A forgalom és a különböző mutatók folyamatos nyomon követése, statisztikák elemzése
  • Merchandising: az üzletkép kialakítása a Camaïeu értékeinek és előírásainak megfelelően
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év tapasztalat kiskereskedelmi üzlet vezetésében, vagy hasonló pozícióban
  • Erős merchandising készség, divatismeret
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség és felelősségvállalás
  • Értékesítés-orientált szemlélet
  • Egyenes és meggyőző kommunikáció, mind az értékesítő-csapat, mind pedig a vezetőség felé
  • Képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására, priorizálás
  • Pozitív és nyitott gondolkodás, kiváló probléma-megoldó készség
  • Energikus személyiség, csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség

Előny:

  • angol vagy francia nyelv ismerete előnyt jelent
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő