www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az

MKLEDER BŐRDÍSZMŰ

megbízható, önálló munkavégzésre képes

munkatársat keres, a DUNA PLÁZÁ-ban lévő üzletébe, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • a bolt zavartalan működésének biztosítása (nyitás, zárás, adminisztráció, raktári rend biztosítása)
  • árurendelés, áruátvétel, boltfeltöltés
  • beosztottak irányítása, új munkavállalók betanítása
  • együttműködés az üzletvezetővel, távollétében az üzlet teljes körű irányítása
  • forgalom vezetése, tervezése
  • részvétel a leltár előkészítésében, és lebonyolításában

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-3 éves üzletvezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismerete (Excel, Word)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam

Előny:

  • nyelvismeret
  • szakirányú végzettség

Amit nyújtunk:

  • fiatalos légkör
  • stabil munkahely

A fényképes jelentkezéseket, a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest