www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

  • Az állásajánlat lejárt.

Ruházati területen működő nemzetközi cég a RESERVED, www.reserved.com,
Magyarországon a fővárosban és vidéken 10 üzletet üzemeltet.
Erősségünk egyértelműen a kiváló minőség, megfelelő piaci árak és a folyamatosan frissülő kollekciók megléte. Csapatunk összetartó és a jó együttműködéséről nevezetes. Ebbe a csapatba keressük új munkatársunkat
PÉCS ARKADBAN található, HAMAROSAN ÚJRANYÍLÓ üzletünkbe

Feladatok:

  • Legfontosabb feladata az értékesítési csapat irányítása, motiválása, összetartása az üzlet vezetőjével
  • Üzleti terveinknek megfelelően a kereskedelmi egység eddigi sikereinek a folytatása, értékesítési és marketing szempontból egyaránt

Elvárásaink:
Az ideális jelölt, szeret csapatban dolgozni, jól bánik az emberekkel, értékesítési tapasztalattal rendelkezik, szereti  és van érzéke a  divat iránt.
Továbbá,

  • Minimum 1-2 év tapasztalat kereskedelmi üzlet vezetésében hasonló pozícióban
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Excel, Word)
  • Visual Merchandisingban való jártasság
  • Jó kommunikációs és kifejező képesség, így a  munkatársak irányításának és az egyes területek koordinálásának képessége,
  • Munkatársak fejlesztésére való képesség
  • Kimondott ügyfél és eredmény  orientáltság, stratégiai gondolkodásmód
  • Önálló és kooperatív munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • Teherbírás és rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, kihívásokkal teli munkahely
  • Stabil, teljesítménytől is függő jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések

Pályázat leadás:
Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre a tárgy mezőben „DM  2016”-ként megjelölve kérjük eljutatni.

Munkavégzés helye Pécs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pécs