www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes

  • Az állásajánlat lejárt.

A KIKA Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált. Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük.

Munkatársat keresünk szegedi üzletünkbe teljes munkaidőben az alábbi munkakör

betöltésére

Feladatok:

  • Az üzlet teljes körű, szabályszerű üzemeltetése (értékesítési terület, raktározás, adminisztráció, kiszállítás, vevőszolgálat, dekoráció, asztalos munkák, karbantartás gördülékeny működtetése)
  • A vevői igények optimális kiszolgálását biztosító rendszer fenntartása
  • Célok, kitűzött forgalmak elérése, az áruház sikeres/költséghatékony működtetése
  • Személyzeti feladatok ellátása (új munkatársak toborzása, kiválasztása, betanítása, munkájuk támogatása, ellenőrzése, motiválása, értékelése, fejlesztése)
  • Az áruház biztonságáért felelős szervezet munkájának ellenőrzése
  • Az áruháznyitás/zárásának koordinálása, a napi forgalmak statisztikájának kiértékelése, ellenőrzése, stornók és jóváírások engedélyezése
  • Aktív értékesítést végez (elad, tanácsot ad a vevőnek, feltölti áruval a polcokat, kézi raktárba árut betárol, az eladótérbe kihelyez, árut átvesz, kiad, mozgat és számláz)
  • Az üzlet tisztántartásáról gondoskodik

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Vezetői készségek és gyakorlat min. 1-2 év
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Üzleti/kereskedelmi gondolkodás és cselekedet (rendszerben való gondolkodás -, stratégiai, teljesítmény és minőségorientált gondolkodás)
  • Jó kommunikációs, empatikus és koncentrációs készség, önállóság, dinamikus személyiség, határozottság, nyitottság, együttműködő készség

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, stabil cégnél
  • Piacképes jövedelem
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2016.11.03-ig

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Levelezési cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5. Nagy Annamária részére,

Munkavégzés helye Szeged
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeged