www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ-HELYETTES

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Európa 15 országában jelen lévő üzlethálózatunk közel 700 márkaboltból áll, alkalmazottaink száma megközelíti a 10 000 főt. 2012-ben kezdtük meg magyarországi tevékenységünket, jelenleg 67 üzletünk van országszerte, és 2016-ban is tovább folytatjuk terjeszkedésünket.
Új budaörsi üzletünkbe keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Munkavégzés helye:
Budaörs, Auchan

Elvárásaink - Szükséges végzettség:

  • Néhány fős csoport irányításában és vezetésében szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Ügyfélkezelésben és a munkatársak motiválásában szerzett tapasztalat
  • Vevő-centrikusság és elkötelezettség
  • Eredményorientált személyiség
  • Lelkesedés, dinamizmus és jó szervezői készség
  • Önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés
  • Vezetői képességek
  • MS Office és pénztárgéphasználat ismerete
  • Részvétel továbbképzéseken
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Feladatok - Felelősségi kör:

  • Az üzlet munkájának koordinálása
  • Az értékesítési tervek realizálásának felügyelete
  • Aktív részvétel az eladásban, valamint a vásárlók professzionális kiszolgálásárának biztosítása
  • A beosztott dolgozói csoport vezetése
  • Az üzlet arculatának gondozása valamint az üzlethálózat szabványainak betartása

Ajánlatunk - Amit Önnek kínálunk:

  • Érdekes munka egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő cégnél
  • Az elért eredményektől függő prémiumrendszer
  • Továbbképzési rendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és a „budaörsi auchan üzletvezető-helyettes” jelige megjelölésével.

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs