www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Az Otthondepo.hu egy építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: építőanyagok, csempék, padlólapok, szaniterek és ezek kiegészítői. Az Otthondepo.hu – mely az ország egyik legmeghatározóbb építőanyagokkal és hidegburkolási termékekkel foglalkozó webáruháza - a stabil hátterű 26 éves Kovács Tüzép Kft tulajdona. A vállalkozás több mint 50 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és webáruházát.

A Otthondepo.hu a Budapesten található bemutatótermébe keres olyan

üzletvezető helyettest

aki nem csak ügyfeleink igényeit méri fel, hanem saját ötleteivel és elképzeléseivel segíti, hogy üzletünk magasabb forgalmat érjen el, illetve hogy vásárlóink elégedetten távozzanak és térjenek vissza hozzánk.

Feladatok:

  • példamutató értékesítési teljesítmény az üzlet személyzetének tagjaként
  • együttműködés az üzletvezetővel, valamint távollétében az üzlet teljes körű irányítása
  • feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzése
  • az alapválaszték mellett a kapcsolódó termékek értékesítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem a bemutatóteremben

Elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kereskedelmi érzék
  • igény a sikerre az értékesítésben
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás
  • pláza nyitvatartáshoz való alkalmazkodás
  • eredményorientáltság, érvényesülni tudás

Előny:

  • építőanyag- vagy fürdőszoba kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • Word, Excell ismeret

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (26 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések
  • egyéni forgalomhoz kialakított premizálás

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület, Lurdy-ház

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő