www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Ruházati területen működő nemzetközi cég a RESERVED, Link megjelenítése,
Magyarországon a fővárosban és vidéken 10 üzletet üzemeltet.
Erősségünk egyértelműen a kiváló minőség, megfelelő piaci árak és a folyamatosan frissülő kollekciók megléte. Csapatunk összetartó és a jó együttműködéséről nevezetes. Ebbe a csapatba keressük új munkatársunkat
Budapesten található üzletünkbe.

Feladatok:

  • Legfontosabb feladata az értékesítési csapat irányítása, motiválása, összetartása az üzlet vezetőjével.
  • Üzleti terveinknek megfelelően a kereskedelmi egység eddigi sikereinek a folytatása, értékesítési és marketing szempontból egyaránt.

Elvárásaink:
Az ideális jelölt, szeret csapatban dolgozni, jól bánik az emberekkel, értékesítési tapasztalattal rendelkezik, szereti  és van érzéke a  divat iránt.
Továbbá,

  • Minimum 1-2 év tapasztalat kereskedelmi üzlet vezetésében hasonló pozícióban
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Excel, Word)
  • Visual Merchandisingban való jártasság
  • Jó kommunikációs és kifejező képesség, így a  munkatársak irányításának és az egyes területek koordinálásának képessége,
  • Munkatársak fejlesztésére való képesség
  • Kimondott ügyfél és eredmény  orientáltság, stratégiai gondolkodásmód
  • Önálló és kooperatív munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • Teherbírás és rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, kihívásokkal teli munkahely
  • Stabil, teljesítménytől is függő jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések

Pályázat leadás:
Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre a tárgy mezőben
„ SM  2016”-ként megjelölve kérjük eljutatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő